Yacht charter of Merry Fisher 1095 FLY is located in marina Trogir (ACI marina), Croatia. It was build in the year 2021, and as such 5 years old. It has three cabins and suitable for 8 (6+2) people max.
Motor boat is 10.5m in length, 3.37m in beam and has a draught of 0m. Motor boat Merry Fisher 1095 FLY has Yamaha 2 x 300 Hp petrol engine.
| Country: | Croatia |
| Type: | Motor boat |
| Service Type: | Bareboat |
| Year: | 2021 |
| Length: | 10.5 m |
| Cabins: | 3 |
| Berths: | 8 (6+2) |
| Beam: | 3.37 m |
| Draught: | 0.69 m |
| Engine: | Yamaha 2 x 300 Hp petrol |
| Fuel: | 800.00 l |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2024 | 37.0 | 6 | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2002 | 10.35 | 8 | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2012 | 10.3 | 5 | 2 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2007 | 10.65 | 6 | 2 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11.5 | 6 (4+2) | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2007 | 12.14 | 7 | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2005 | 12.83 | 7 | 3 |