Yacht charter of Bali 4.1 is located in marina Lavrion Main Port, Greece. It was build in the year 2018, and as such 8 years old. It has four cabins and suitable for 10 8+2 people max.
Catamaran is 12.37m in length, 6.85m in beam and has a draught of 1m. Catamaran Bali 4.1 has 2 X 40 HP engine.
| Country: | Greece |
| Type: | Catamaran |
| Service Type: | Bareboat |
| Year: | 2018 |
| Length: | 12.37 m |
| Cabins: | 4 |
| Berths: | 10 8+2 |
| Beam: | 6.85 m |
| Draught: | 1.15 m |
| Engine: | 2 X 40 HP |
| Fuel: | 400.00 l |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2006 | 49.0 | 10 | 4 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2016 | 14.27 | 8 | 4 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2016 | 10.75 | 10 | 4 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2009 | 15.65 | 10 | 5 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2023 | 42.0 | 7 | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2020 | 13.0 | 6 | 4 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2010 | 50.0 | 12 | 6 5+1 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2016 | 14.05 | 8 | 4 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2022 | 46.0 | 9 | 4 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2020 | 12.35 | 8 | 3 |