Yacht charter of MY 44 Fountain Pajot is located in marina Šibenik (Marina Mandalina), Croatia. It was build in the year 2019, and as such 7 years old. It has four cabins and suitable for 8 people max.
Power catamaran is 13.4m in length, 6.61m in beam and has a draught of 1m. Power catamaran MY 44 Fountain Pajot has Motorni katamaran engine.
| Country: | Croatia |
| Type: | Power catamaran |
| Service Type: | Bareboat |
| Year: | 2019 |
| Length: | 13.4 m |
| Cabins: | 4 |
| Berths: | 8 |
| Beam: | 6.61 m |
| Draught: | 1.30 m |
| Engine: | Motorni katamaran |
| Fuel: | 2000.00 l |
No matching results